PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=736267}
6,3 117 117
ocen
6,3 10 1 117117
3,6 16
ocen krytyków
Listy do M. 2
powrót do forum filmu Listy do M. 2

Właśnie jestem po seansie kinowym.
Jakie wrażenia?
Negatywne.
Dlaczego?
Film od samego początku wydaje się być jedną wielką reklamą. Stacja radiowa, piosenki, biżuteria, nawet ulokowano reklamę serialu Słoiki i to w bardzo żenujący sposób.

Pominę fakt, że smiech pana Zakościelnego jest tak sztuczny jak niemieckie jogurty owocowe. No i śmiechopłacz Anny Matysiak w jednej z końcowych scen...

Rozkrzyczana Dygant i obleśnie wulgarny Karolak nie dodają kolorytu temu filmowi. Obecnie film bez wulgaryzmów jest już nie do przyjęcia.

Fabuła... taka jakaś taka, no ten tego taka naciagana no jest. Taka ckliwa... typowa dla powiastek grocholowskich. Wszyscy młodzi, bogaci, piękni i jedyne czego im brak to jakiejś miłości...

sceptyk

Zgadzam się. Uśmiechnęłam się może ze 2 razy. Byłam głównie zażenowana całym wątkiem z Zakościelnym, który porzucił dziewczynę w Wigilię, bo miał taki kaprys. Bardzo świąteczne to było. Najbardziej w całym filmie podobał mi się Kazik - taki mały naturalny dzieciaczek.

alien_2

Fakt, że ta scena rozstania to porażka. Niestety przyszło się nam juz przyzwyczaić, że polskie filmy to jedno wielkie szambo.

ocenił(a) film na 3
sceptyk

Zgadzam się z opinią w 100%. Pierwsza część udana, więc oczekiwałam podobnego poziomu od drugiej. Duży zawód. Jedyny zabawny wątek to ten z tercetem: Stuhr - Gąsiorowska - Kostek, choć też nie rzucał na kolana, ale przynajmniej był pozytywny.
Idąc na komedię nie liczę, że spotkam się z tematami choroby, śmierci, odrzucenia itp. Moja ocena: 3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones