PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10011877}
5,6 10 601
ocen
5,6 10 1 10601
4,9 7
ocen krytyków
Listy do M. 5
powrót do forum filmu Listy do M. 5

NIEEEE!

ocenił(a) film na 1

Błagam, ile jeszcze chcecie ciągnąć tę szmirę? Przecież tego się nie da oglądać... Typowa polska "komedia wszechczasów". Karolak, przekleństwa, rzekomo idealny i szalony świat i polska codzienność, miłość z dupy i te ograne polskie aktorskie facjaty.... Litości.

fizzlymike

To Twoje zdanie, jak Ci się nie podoba to nie oglądaj...

Joda69

Obstawiam, że osoba dodająca komentarz nawet nie obejrzałam filmu ale dała 1, bo co? Bo może

ocenił(a) film na 10
Joda69

Do Fizzlymike .
Myślę, że po to są komentarze, żeby je napisać. Nie zgadzasz się, nie czytaj. Dla mnie to również szmira jakich mało. Jedyna sensowna postać to Piotr Adamczyk

eve_katalina

Nic nie rozumiem, krytykujesz mnie za moją wypowiedź, potem mówisz, że ten film to szmira a oceniasz go na 10 ???...

eve_katalina

nic nie rozumiem, krytykujesz mój komentarz, piszesz, że ten film to szmira a oceniasz go na 10....

ocenił(a) film na 8
fizzlymike

Ile można Kevina oglądać na święta

fizzlymike

Jedyne co potrafisz to narzekać ? Ja akurat lubię święta z listami do M. Uważam, że jest to lekkie kino, które się przyjemnie ogląda. Jeśli oczekujesz czegoś bardziej ambitnego to idź na inny film bo ten na pewno nie jest dla Ciebie.

fizzlymike

Zgadzam się. Ja na to nie idę.

ocenił(a) film na 7
fizzlymike

A kto Ci k...uzwa karze oglądać.

fizzlymike

Pełna zgoda. Poza tym plagiat 'Przypadkowego bohatera'

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones