PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=747433}
7,1 224 695
ocen
7,1 10 1 224695
4,9 28
ocen krytyków
Pitbull. Nowe porządki
powrót do forum filmu Pitbull. Nowe porządki

Jaka scena (lub tekst) z Pitbull. Nowe porządki zostanie Waszą ulubioną ? Przyznajcie, film zaskoczył komediowymi momentami i tekstami, które zasługują na oklaski.

ocenił(a) film na 9
matyldkaw

najbardziej brutalna scena to ta w której zupa atakuje dzieciaka śrubokrętem
najśmieszniejsza? "przesłuchanie" na boisku i ciosy stracha z zamkniętymi oczami

matyldkaw

Jak i cały serial. 3 sezony dialogów z kosmosu:)

matyldkaw

Premiery seriali, filmy online i egzekucje isis do obejrzenia na kinotube kropka com kropka pl

matyldkaw

Mi się najbardziej podobała scena kiedy ta czerwona wiedźma czy jak ona tam się nazywa, zdjęła naszyjnik i zamieniła się w starą babajagę.

ocenił(a) film na 10
matyldkaw

Buty do wymiany :)

ocenił(a) film na 10
mmm_kuzba

Ogólnie mega podoba mi się cały początek filmu, gdy poznajemy Majamiego. Cała ta sekwencja scen do momentu rozmowy z psycholog jest niezła. Później oczywiście nadal jest świetnie ;)

ocenił(a) film na 8
matyldkaw

najlepsze jest rozmowa o kanapkach z ogórkiem , dawno się tak nie uśmiałem ;)

ocenił(a) film na 7
matyldkaw

-rozumiesz to? pompka w ręce i zap**la
-O k*** spier***
-ale prz**bali w konar
- he he rro****** pół samochodu
:D

ocenił(a) film na 8
matyldkaw

Sąsiad w pidżamie, kaloszach i z pompką !

ocenił(a) film na 8
matyldkaw

Znacznie za brutalny na komedię. Nie można na filmie raz przerażać się obcinaniem ludziom palców, a zaraz potem śmiać się z idioty "Stracha". To błąd reżyserski.

mordachamordasinski

Dokładnie, w tym filmie było dość sporo śmierci osób niewinnych i to raczej nie pozwoliło mi śmiać się na strasznie wymuszonym zresztą humorze.

ocenił(a) film na 9
mordachamordasinski

Ogólnie film bardzo mi się podobał, ale od początku towarzyszyło mi właśnie takie samo uczucie jak Tobie i to tworzyło pewien niesmak, fakt. Na przykład ta scena z katowaniem kibica przez Stracha.

ocenił(a) film na 8
matyldkaw

Szczerze, to nie mam takiej sceny, bo po prostu cały film jest za dobry by wyróżniać malutki kawałeczek.

matyldkaw

Scena jak Twój stary zajebał rower.

matyldkaw

"zdecydowanie glebujemy cieciow" (wjazd AT do mieszkania Zupy) - jakos mi sie spodobalo.

ocenił(a) film na 9
matyldkaw

Scena po zabójstwie w siłowni rozmowa Gebelsa ze strachem
Co robiłeś jak było strzelane?
Nogi...

Ogólnie dużo było świetnych scen

ocenił(a) film na 7
raiden19

A ilu zawodników gra w drużynie?
Jedenastu
Z bramkarzem czy bez?
Bez

XDDDDDD Strachu to oskarowa rola

ocenił(a) film na 7
matyldkaw

Sąsiad w piżamie, gumiakach, z pompką i zapierdala

matyldkaw

Najbardziej na psyche wjechała mi scena kiedy Zupa dźga małolatów w klatce śrubokrętem.

ocenił(a) film na 2
matyldkaw

Napisy końcowe,których na szczęście nie doczekałem.

ocenił(a) film na 5
matyldkaw

Najlepsza scena: gdy główny bohater wychodzi z komendy w Ursusie. Śmiechom nie było końca. Dałem ocenę 5 temu filmowi na zachętę.

matyldkaw

Najbardziej podobały mi się te "groźne" sceny. Mimo iż film bez szału i zgadzam się z nisko oceniającymi, że nie ma co się doszukiwać dzieła sztuki, to jednak oglądało go się przyjemnie, a przede wszystkim ze względu na ten polski gangsterski (dresiarski) klimat, który według wielu jest żenujący i przerysowany, ale mi się podobał. Przykłady: ustawka na początku i ten moment zderzenia się dwóch grup kibiców; scena odkopywania trupów, była taka creepy albo moje ulubione ujęcie, kiedy Zupa grzecznie je z rodziną obiad, wychodzi z domu i chwile potem idzie pewnym krokiem pod groźną muzykę (buja się z karkami jak typowy polski sebix). Ci "weterani" kina akcji są tak zafascynowani USA i ich gangsterskim klimatem, że Polska im się nie podoba, a ja tam lubię filmy o naszych ojczystych gangusach. Co do humoru to szału nie było.

matyldkaw

Najbardziej chora scena było wejście do klubu nocnego. Za dziadka, małolatów i prostytutki to bym ich wszystkich wysadził w powietrze

matyldkaw

Oklaski? Niestety wszyscy mieli zajęte ręce bo wyglądali jak twój awatar.

użytkownik usunięty
matyldkaw

Mnie najbardziej podobały się te sceny: jak Linda skakał do wody, jak Linda jechał pociągiem z synem i kibicami oraz Ostaszewska rozmawiająca przez domofon z policją.

ocenił(a) film na 8
matyldkaw

Zdecydowanie tekst Stracha "Nie każdy facet z widłami to Zeus czy k...a Neptun" apropos Zbyszka, który już został połamany...

ocenił(a) film na 8
matyldkaw

Oświeciński był zarąbisty. Scena jak oddaje buta, bo jest za mały... i nie tylko ta. Wszystkie z nim są świetne.

ocenił(a) film na 1
matyldkaw

najlepsze były napisy końcowe tego filmu reszta to jedna wielka porażka

użytkownik usunięty
matyldkaw

Mi się najbardziej spodobał ten tekst, gdy Ola mówi Majamiemu, że ona robi lepsze kanapki do pracy, bo z ogórkiem.

ocenił(a) film na 8
matyldkaw

Powiem tak, że jest scena jak policjant jest z irokezem, chyba główny bohater. Ktoś mi mówił, że w policji nie można mieć irokeza, ale ja mu powiedziałem, że to tylko film, a nie prawda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones