PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97038}
7,4 2 013
ocen
7,4 10 1 2013
Zerwany
powrót do forum filmu Zerwany

Przy tym filmie Symetria wydaje się żałosną groteską. Dopiero Zerwany pokazuje realistycznie życie w warunkach odosobnienia i rozterki porządnego człowieka który styka się ze szumowinami tego świata - psychika pokazana wspaniale.
Młodzi aktorzy bardzo realistyczni. Świetny jak zwykle Frycz.
Bardzo dobry film, wstrząsający. Powinni go puszczać na lekcjach wychowaczych ku przestrodze.

Jordan66

Wczoraj oglądałem Zerwanego, a dzien wczesniej Symetrie.A jeszcze jeden dzien wczesniej Wszystko albo nic. I jakos dziwnie sie czuje Troche ciezko mi zrozumiec ten film, bo nie wiem gdzie byly symbole, a gdzie prawda..

ocenił(a) film na 10
Vannes

Ja muszę się zgodzic z Jordanem - świetny, przygnębiający obraz oddający uczucie odosobnienia, samotności i zwykłego smutku. Film mocny i szczery - oddają to przede wszystkim wulgarne teksty - nie ma tu ubarwiania, wszystko jest po prostu prawdziwe.

ocenił(a) film na 10
Valentino_2

Koniecznie dzisiaj muszę to zobaczyć.

ocenił(a) film na 9
Michael_1610

juz po 15min tego filmu zauwazylem ze nie jest to typowe polskie gówno,
czuc ten niepodkrecany sztucznie zimny klimat...

ocenił(a) film na 9
Vannes

właśnie obejrzałem do końca, jestem w szoku, Symetria to jednak nic przy tym, strasznie przygnebiający i bez ogródek pokazujący zakatki zła.

ocenił(a) film na 8
Zaq

I owszem, film rzeczywiście niebanalny. Zaq napisał, jakoby był "strasznie przygnębiający". Całościowo fakt do "wesołych" nie należy, ale ja zwróciłam uwagę na co innego... Główny bohater mimo zmiany szkoły dalej czuje się w niej obco, jednak.... Piosenka, która leci w tle napisów końcowych, kiedy nagle do wersji solo włącza się podkład muzyczny (akordeon?). Ja odczytałam to jako taki element pozostawiający nadzieję, że mimo tego wszystkiemu może się udać;)

użytkownik usunięty
podeszwa

"Piosenka, która leci w tle napisów końcowych, kiedy nagle do wersji solo włącza się podkład muzyczny (akordeon?). Ja odczytałam to jako taki element pozostawiający nadzieję, że mimo tego wszystkiemu może się udać;)"

To sie nazywa nadinterpretacja vel. dorabianie ideologii.
A sam film bardzo dobry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones