Agnieszka Dygant

Agnieszka Urszula Dygant

7,3
27 419 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agnieszka Dygant

dlaczego? slaba gra aktorska :/ no i tyle ;]

Blair

od razu widać ze się na tym kompletnie nie znasz... akurat gra aktorska jest niesamowita!! W koncu za kreacje "Niani" okrzyknieta najlepszą ze wszystkich na swiecie również nawet wyzej plasuje sie od pierwowzoru amerykańskiego....wiec nie rozumiem twojej opini!!

stokrotna

dla mnie w niani tylklo sie wydurnia i wcale nie jest smieszna moim zdaniem tlyko zalosna

stokrotna

grać lepiej od Fran Drescher to nie sztuka. 1/10 to przesada, ale więcej niż 4/10 jej się nie należy. Jest słabą aktorką, którą ktoś na siłę lansuje. Jak widać z sukcesem... przynajmniej wg. magazynu Forbes.

Blair

oj ja dałem jej 9/10 mojim zdaniem dobrze gra , a w filmie "Niania" dobrze bardzo dobrze gra a zreszto ciekawe jaka z ciebie by byla aktorka myslisz ze to jest proste ?

niewiem_2

ze mnie by nie wiem jaka by byla i dla tego nie probuje sie jako aktorka i ona niech tez nie probuje

Blair

I Brodzik niech broń Boże nie próbuje^^ Agnieszka? Jako Czarna jest cudowna, "Niania" mnie męczy- jako serial. Co nie znaczy oczywiście, że łatwo grać kogoś takiego jak Frania . A i jeszcze "Egoiści" .Tak wiec dałam 10

kasienka_22

Brodzik juz sprobowala i na dobre jej to wyszlo;D moim zdaniem ma lepszy talent komediowy niz ta Dygant :} przypomnij sobie jej role w Kasi i Tomku lub Nigdy w Zyciu

Blair

a moim zdaniem agnieszka dygant jest dobra aktorka i jest zabawna tak jak i serial niania 10/10

Blair

Agnieszka jest bardzo dobrą aktorką ,najbardziej podoba mi się jako Czarna.

Blair

Ludzie, zobaczcie sobie ją jako Nianię i jako Czarną. To sztuka zagrać dwie tak różne od siebie postacie. Moim zdaniem Agnieszka jest super aktorką, ale każdy przecież ma swój gust, prawda...? ;)

elzbieta89

Agnieszka jest doskonałą aktorką i potrafi zagrać różne role bardzo dobrze :)

Natasza882

hahahahaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones