Agnieszka Dygant

Agnieszka Urszula Dygant

7,3
27 419 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agnieszka Dygant

Dzięki niej serial "Na dobre i na złe"zyskał aspekt komediowy.Jako Mariolka jest po prostu świetna.Stworzyła naprawdę uroczą i zabawną postać.Myślę,że dobrze się stało,że wygrała casting do roli w serialu "Niania",bo talent komediowy posiada na pewno.Zupełnie od innej strony pokazała się w "Fali zbrodni",gdzie udowodniła,że sprawdza się w różnorodnym repertuarze.Jako Czarna jest totalnym przeciwieństwem Mariolki.Pamiętam ją też z filmów "Tydzień z życia mężczyzny" oraz "Jak to się robi z dziewczynami".Jest taka fajna,że trudno jej nie lubić.

Martin_Eden

popieram Cię fajnie gra w Na dobre i na złe

Miluska

Jedna z moich ulubionych aktorek. :D
Mam nadzieję,że sprawdzi się też w nowym serialu "Niania".

mroofkaa

I okazało się,że "Niania" to sitcom do którego Agnieszka pasuje idealnie.Naprawdę wspaniała z niej aktorka i prawdopodobnie równie interesująca kobieta.

Miluska

Nie da się ukryć,że "Na dobre i na złe" wiele by bez niej straciło,zwłaszcza,że serial ten powoli robi się dośc monotonny.

Martin_Eden

To ma być ulubiona aktorka Polaków,kobieta która gra w najgorszych polskich serialach(chciałoby się powiedziec:czyli we wszystkich)i wg tego samego schamatu czyli ,,graj Idiotkę" no to gratuluje Polakom wyboru,Choć z drugiej strony kogo mozna by było wybrać skoro Polska ,,Kinematografia" ty tylko Seriale bądż badziewne komedie romantyczne.

Corleone

Corleone ! Mysle,że Agnieszka sprawia wrażenie osoby bezpretensjonalnej i uroczej,a zagrać idiotkę wbrew pozorom,to wcale nie taka łatwa sprawa.Trzeba być przykonywającym.Rozumiem,że chodzi zwłaszcza o seriale jak :"Na dobre i na złe" czy "Niania",ale bohaterki tych produkcji takie własnie mają być nieco naiwne i też nie jakoś specjalnie inteligentne.Jednak np. w "Fali zbrodni"Dygant pokazała się z innej strony.Pozdrawiam !

Martin_Eden

U zymon Majewskiego bez wątpienia nie musiała grać idiotki, a tak się zaprezentowała. Poza tym w Tylko Mnie kochaj (1/10) zagrała zbyt podobnie do Niani Frani (1/10), gdzie się podziała ta "wszechstronność" czyżby pani Dygant tak się przyzwyczaiła do ról "mało inteligentnych" ,że już inaczej nie potrafi grać?

Cosimo_Villa_Nova

Przyznam,że nie oglądałem progrmau Majewskiego ani też filmu "Tylko mnie kochaj",ale nawet gdybym widział,to i tak chyba specjalnie nie zmieniłoby to mojego zdania o Agnieszce.Nie jestem jakimś rozhisteryzowanym fanem,ale naprawdę ją lubię.

Martin_Eden

Zgadzam się ze Sławciem Agnieszka Dygant jest tak sympatyczną osóbką, że nie da się jej nie lubić a jej rola Niani Frani jest po prostu genialna aktorka po prostu stworzona do tej roli.

Martin_Eden

Sławcio! W zupełności się z tobą zgadzam! Oprócz wszystkich miłych i sympatycznych słów, które padły tutaj na temat pani Agnieszki podziwiam ja również za to, że w przeciwieństwie do innych aktorów, bardzo chroni swojego życia prywatnego. Nie rozdaje na prawo i lewo wszystkich nowinek ze swojego życia. I to jest naprawdę bardzo pozytywna postawa! Ludzie powinni szanować i podziwiac aktora przez jego grę, a nie poprzez pryzmat tego, że np. ostatnio kupiła sobie szpilki, lub pokłociła się z mężem. Pani Agnieszka Dygant to naprawdę doskonała i utalentowana aktorka! Pozdrawiam!

Martin_Eden

Zgadzam się z Tobą

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones