Agnieszka Dygant

Agnieszka Urszula Dygant

7,3
27 419 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agnieszka Dygant

fajna laska, z zebami jak jak mała nutria , No strasznie ja to szpeci , a tak to moze byc jak to sie mowi , OBLECI

Dr_Kidler

Agnieszka Dygant miała dużą wadę zgryzu i przez parę lat nosiła stały aparat na zębach, czego wynikiem są takie, a nie inne, białe i równe ząbki. Przecież nie będzie robić sobie operacji tylko dlatego, że komuś nie podobają sie jej zęby! Zresztą aktorów powinno sie oceniać po ich grze, a nie ze względu na wade zgryzu czy wygląd zewnętrzny! A pani Agnieszka jest naprawdę świetną aktorką.

Dr_Kidler

Eeee.... tam przesadzacie. Według mnie jest naprawdę ładną kobietą. A zresztą patrzę na gre aktorską a nie na zęby (lol) :P

Dr_Kidler

No i tak trzymaj! Pani Agnieszka Dygant, moim zdaniem, to jedna z najlepszych aktorek młodego pokolenia, jak i urodziwa kobieta. A jesli komuś się nie podoba jej gra aktorska lub też wygląd zewnętrzny to niech poprostu nie ogląda produkcji w których występuje. Pozdrawiam.

Rosa_4

Ja tam nic niepokojącego w jej zębach nie zauważyłam ;)
A jeśli jej ten 'wadliwy' zgryz nie przeszkadza, to tobie tym bardziej nie powinien. Zainteresuj się lepiej swoimi zębami, zamiast doszukiwac sie niewiedomo czego w Agnieszce ^_^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones