Agnieszka Dygant

Agnieszka Urszula Dygant

7,3
27 419 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agnieszka Dygant

bosh nie moge na nia patrzec, zwlaszcza jak sie zacznie smiac i usta jej sie rozlaza na wszystkie strony odslaniajac wielka polac dziaseł no i te straszne zebiska bleeeeeeeeee, to chyba tylko w plskiej tv mozliwe zeby taki potwor gral, w normalnych krajach wystepuja utalentowane ale i ladne panie bo na takie sie przyjemnie patrzy

użytkownik usunięty

juz napisałam jaki jesteś załosny pod Twoim postem na forum "niani";/
idz sie chłopie/dziewczyno schowaj,najlepiej szybko...

użytkownik usunięty

wejdz sobie na ta stronke i aobacz te wszytskie "utalentowane ale i ladne panie bo na takie sie przyjemnie patrzy"
http://whitooutmakeup.skyblog.com/2.html poprostu sa takie piekne,ze sie zesrać idzie...no moze poza Shakira i Jolie one nawet niezle wygladaja bez tapety...

wiesz jest jeszcze w mojej głowie iskra nadziei,ze to tylko marna prowokacja,ze moze nie jestes az takim idiota,ale poprostu chcesz zwrócic uwage na swoja osobe o niskim poziomie kulturalnym oraz chyba o za niskiej samoocenie<hahaha>
idz Ty lepiej..nara


Alba, Salma Hayek i Penelope Cruz też wcale źle nie wyglądają. W ogóle te wszystkie sronki są posrane... podobnie jak założyciel tego tematu.

Szajba

Proponuję zająć się własnymi zębami, kolego

użytkownik usunięty
Szajba

jest naprawde wiele aktorek które rzeczywiuscie wygladaja dobrze bez makijazu,albo nawet lepiej niż z nim:)
ale nie o tym mowa:D zgadzam sie,załorzyciel tematu ejst posrany

aaaa ratunku!!! psełdointeligencja atakuje!!! ":O bosh"(?) What's the fuck! Wiesz po co jest poprawna polszczyzna?! Jeżeli nie to ja ci odpowiem... po to by się nią posługiwać. A poza tym to chyba się ci bardzo nudzi skoro zakładasz temat o zębach aktorki, a jeżeli nie możesz patrzeć na Panią Agnieszkę to poprostu nie patrz i nie zawracaj ludziom głowy swoimi psełdointeligentnymi wypowiedziami! Żenada...




lepiej popatrz się na tą d...... Pamelcie a od niej won

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones