Agnieszka Dygant

Agnieszka Urszula Dygant

7,3
27 427 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agnieszka Dygant

Zauwazyliscie ze bardzo duzo osob probuje wmowic milionom widzow ze ona jest ladna? fakt. cos ona ma na pewno. Zaraz zaczna sie pewnie oskarzenia ze tylko dziewczyny zazdrosne w negatywny sposob krytykuja inne kobiety. ale nie nie. Nie o to mi chodzi bo nie twierdzac ze nie ma pieknych kobiet stwierdzam jednak ze ona do najladniejszych nie nalezy. No kurcze nie nalezy. Bo wiecie co? tak naprawde z kazdej dziewczyny mozna zrobic pieknosc. Wystarczy tylko praca sztabu znajacych sie na tym ludzi , kosmetyki i ladne swiatlo. Ale takich ktore sa ladne nie malujac sie jest niewiele. I wydaje mi sie ze Agnieszka nie pomalowana jest straszna. Nie?

użytkownik usunięty
lidek23

Wiesz, myślę, że to czy jest ładna czy brzydka, to kwestia gustu. Według mnie nie jest "klasycznie" piękna, ale ma interesującą twarz i coś, co przyciąga wzrok. :)

lidek23

Ja się zgadzam ,że do najpiekniejszych nie nalezy, mimo tego ,że ją lubię.Jest sympatyczna i ma zgrabne nogi, ale chyba faktycznie na siłę chcą wmówić ludziom, że jest bardzo urodziwa.

lidek23

ja ją uwielbiam, jej kreacje aktorską, no i ma oczywiscie świetną figurę, ale niestety np. nos ma brzydki przes co na codzien wygląda jak szczurek no i usta niezbyt...ale cuż w niani frani dobrze wygląda....mimo to uważam z eto najbardziej odpowiednia aktorka do postaci niani...tu chodzi o temperament którego Dygant nie brakuje...

stokrotna

a mi sie wlasnie jej nos podoba,bo mi sie ogolnie takie nosy podobaja tego typu :))

lidek23

pamietaj,ze pojęcie piękna jest względne!! to co podoba sie jednym nie podoba sie drugim,z uroda wlasnie tak jest ,wiec Tobie nie musi sie podobac a inny twierdzi ze jest piekna :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones