Patrick Yoka

5,3
366 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Patrick Yoka

W sumie nie dziwię się, z Kiepskich za jego "kadencji" zrobiła się straszna karykatura dawnego serialu, kręci jakieś rodzinki nie rodzinki, seriale dla masowego widza.
Ogólnie ciężko, aby budził sympatię, chociaż prywatnie może być bardzo miłym człowiekiem... ja mówię o życiu zawodowym. Okił robił lepsze odcinki.

kampinosek1990

Warto jednak wspomnieć, że Patrick współpracował z Okiłem nad reżyserią serialu, miał istotne dla Khamidowa zdanie. Myślę, że Okił sam dziś by nic więcej nie zdziałał, czas upływa, pomysły się wypalają.

Człowiekiem Patrick jest zdecydowanie miłym, sympatycznym i inteligentnym. Ma ogromny dystans do siebie. Kiedyś na urodziny, koledzy z ekipy ''Niani'', kupili mu whisky i kiść bananów. Jak wiadomo, Patrick pochodzi z Afryki i mógł potraktować to jako chamski żart, a śmiał się tak, że musieli przerwać zdjęcia. Gra rewelacyjnie na pianinie, studiował na Akademii Muzycznej. Aktorzy go strasznie lubią.

To jest pozytywny człowiek, wbrew opinii hejterów.

kampinosek1990

I słusznie, bo Kiepskich tak na siłę unowoiczesniał, że ich prawie zarznął.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones