PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=807795}
5,4 10 607
ocen
5,4 10 1 10607
Kobiety mafii
powrót do forum serialu Kobiety mafii

2 sezon

ocenił(a) serial na 7

Nie wiem czy wiecie ale powstał tez drugi sezon na kanwie drugiego dilmu który przeszedł kompletnie bez echa. Dopiero wczoraj ktoś mi uświadomił że całość ( Obydwa sezony ) są na Netfliksie. O tym drugim sezonie wiedzieli chyba tylko posiadacze Showmaxa , których było może pięciu a teraz kiedy tamtą stację szlak trafił wszystko spłynęło na Netflixa i takim oto sposobem sekretny 2gi sezon Kobiet Mafii się ujawnił. Sam nie byłem tego świadomy dopiero wczoraj ktoś mi to tutaj na filmwebie uświadomił. A jakie by to nie było drugi sezon to 4 godziny materiału , prawie dwa razy tyle co film to na pewno zmienia kontekst wielu sytuacji. Polecam obczaić tym którym film nie podobał sie , nie z racji zawartych w nim głupotek tylko przez brak czasu i skondesowanie akcji. Gwarantuję że ten element w serialowej wersji odpada ;)

ocenił(a) serial na 7
mordarg

Sorry za błędy - ale sami wiecie ;) Brak możliwości Edycji ;)

ocenił(a) serial na 9
mordarg

O drugim sezonie nikt nie wiedział. Ponieważ nigdy nie ukazał się na platformie Showmax więc Netflix ma teraz ekskclusiva (szkoda tylko że go nie promują tak jak Showmax ;).

ocenił(a) serial na 7
mordarg

Faktycznie, super opcja, jakby to reklamowali w tym kraju, to od razu by więcej zdobyli subskrybentów, a nie te ich amerykańskie seriale dla młodzieży o seksie.

Ale też jak zwykle Vega w wersji serialowej wypada o wiele lepiej. Wciąż jest głupio i prymitywnie, ale no się dzieje, jest akcja, jest szybkie tempo, także nie można się nudzić. No i "Kobiety mafii 2" ogólnie mają taką wiarygodność, że zagraniczną postać gra zagraniczna aktorka, a nie polska z dziwnym akcentem, no i jak akcja się przenosi do innego kraju, to faktycznie jest inny kraj i nawet jak te ujęcia z Maroko są robione kamerą z ukrycia, no to wygląda to wciąż fajniej niż jakby tego miało nie być. Ogólnie polecam bardzo obejrzeć. Netflix po prostu mógłby dać Vedze kasę by zrobił trzecią serię już normalnie jako serial od razu, a nie bawił się z tymi filmowymi skrótami.

mordarg

Niestety Filmweb zaspał trochę i wciąż nie ma tutaj żadnego info o drugim sezonie, który już od pewnego czasu jest dostępny na Netflix-ie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones