PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=807795}
5,4 10 607
ocen
5,4 10 1 10607
Kobiety mafii
powrót do forum serialu Kobiety mafii

J.w.
Na jakiej stronie można teraz obejrzeć ten serial?

Fifarafa99

Film jest na netflixie, natomiast serial po zniknięciu z showmaxa nigdzie się nie pojawił. Może netflix wstawi kiedyś serial, oni chyba jako jedyni mają wszystkie produkcje showmaxa.

ocenił(a) serial na 7
Fifarafa99

Akutalnie Obydwa filmy jak i dwu-sezonowy serial są na Netfliksie ;) Ja wlasnie oglądam drugi sezon serialu i jest zdecydowanie lepszy od filmu ;)

ocenił(a) serial na 8
mordarg

Wow, dzięki za powiadomienie. Właśnie jakiś czas temu sprawdzałam czy nie ma tego serialu na Netflix. To chyba nie dawno musieli dodać. Dzięki jeszcze raz :)

ocenił(a) serial na 7
Fifarafa99

Spoko gitara. Sam dowiedziałem się przypadkiem od kogoś na tym forum ; )

ocenił(a) serial na 7
mordarg

Potwierdzam! W filmach - szczególnie drugiej części - dużo rzeczy się nie kleiło, natomiast seriale naprawdę nieźle dźwigają historię. Całość pełna jest oczywiście żenująch momentów, absurdalnych zwrotów akcji i niesmacznych żartów, aleserial ogląda się znakomicie i dostarcza pierwszorzędnej rozrywki :) Nigdy nie hejtuję Vegi - przecież koń jaki jest każdy widzi. Sięgam po jego pozycje oczekująć taniej rozrywki i zawsze to dostaję :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones